انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان مازندران
Association of Tourist Guides of Mazandaran
درباره وبلاگ


راهنمای گردشگری پلی میان فرهنگهاست.
گردشگری بخشی از راههای حل چالش های اقتصادی کنونی و فرصتی برجسته برای چگونگی تقویت رشد اقتصادی و ایجاد شغل در طول سال های آینده، میباشد.

مدیر وبلاگ : مسعود حسین زاده


شرکت خدمات مسافرتی اسرا پرواز (ایوار)

 در پی سیاست ارتقای دانش راهنمایان گردشگری فعال در تورهای خروجی و به منظور استاندارد سازی خدمت­رسانی به مسافران ایرانی، شرکت اسرا پرواز (ایوار) در نظر دارد دومین دوره آموزش راهنمایان گردشگری را در نیمه دوم آذرماه سال ۱۳۹۲ اجرا نماید.

بدین­وسیله به استحضار راهنمایان گردشگری می­رساند مدارک ذیل را آماده و تا پایان مهلت اداری مورخ چهارشنبه ۱۵/۸/۱۳۹۲ به آدرس الکترونیکی زیر ارسال نمایند:

job‪@eavar‪.com

لازم به ذکر است اولویت با راهنمایانی است که مدارک درخواستی را زودتر ارسال نمایند.

***مدارک مورد نیاز:

۱- اسکن کارت ملی

۲- کارت معتبر راهنمایان گردشگری از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری (در صورت داشتن هر دو کارت فرهنگی و طبیعت گردی هردو مورد ارسال شود)

۳- رزومه تحصیلی و شغلی (CV)

4- عکس رنگی پرسنلی (مربوط به حداکثر ۶ ماه گذشته)

۵- نامه معرفی از انجمن­های صنفی راهنمایان گردشگری استان­ها یا جامعه راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی

۶- فیلم معرفی با رعایت نکات زیر:

به زبان انگلیسی

در دو بخش یک دقیقه­ای و دو دقیقه­ای، مجموعا سه دقیقه شامل:

بخش اول (یک دقیقه): معرفی خود

بخش دوم (دو دقیقه): بیان موقعیت مکانی هتل Pullman Montparnasse در  شهر پاریس، و توضیح نحوه دسترسی، امکانات رفاهی و خدماتی هتل و اطراف هتل

***نکات مهم:

۱- کلیه مدارک خواسته شده با فرمت pdf یا jpeg، رنگی و با حداکثر حجم ۲۰۰kb 
(برای هر مدرک) اسکن و فرستاده شود
.

۲- فیلم معرفی با فرمت mp4 یا avi فرستاده شود.

۳- ایمیل­ها با عنوان “تور آموزشی ایوار” همراه با نام متقاضی ارسال شوند.

۴- هزینه­های این دوره آموزشی با مشارکت شرکت اسرا پرواز (ایوار) و متقاضیان پذیرفته شده، پرداخت خواهد شد. مبلغ دقیق هنگام مصاحبه حضوری اعلام می­شود.

۵- پس از ارسال مدارک در مهلت تعیین شده، مدارک بررسی و زمان مصاحبه حضوری در محل شرکت اعلام می­شود.

۶- پس از پذیرفته شدن، بخشی از کلاس­های آموزشی در تهران و قبل از سفر و بخشی در طول سفر اروپا برگزار می­شود. شرکت در کلیه کلاس­های تئوری و عملی الزامی است.

۷- در پایان دوره مدرک معتبری از فدراسیون جهانی WFTGA به شرکت کنندگان اهدا می­شود.

۸- همه مدارک به آدرس job‪@eavar‪.com ارسال شود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت اسرا پرواز (ایوار) به نشانی ذیل تماس حاصل فرمایید:

نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، مقابل پارک ملت، پلاک ۱۴۰۹، برج سایه، طبقه سوم، واحد ۸

تلفن: ۲۲۰۱۱۶۳۷-۰۲۱


نوع مطلب : عمومی، کارگاههای آموزشی، دوره های آموزشی، 
برچسب ها :


خبرنامه سایت انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان تهران۱۳۹۲/۰۷/۲۸


در جلسه روز سه شنبه 30 مهرماه ۱۳۹۲ خانم ژاله ابراهیمی در جمع اعضای انجمن صنفی راهنمایان استان تهران سمیناری ارائه خواهد کرد با عنوان «خوراک و مشاغل دیوانی ایرانیان در دوران صفویه». در این سمینار، غذاها و نوشیدنی های دوران صفوی با توجه به مدارک و مکتوبات موجود معرفی می شوند و همچنین زمینه آشنایی با مشاغل درباری و دیوانی این دوران برای راهنمایان فراهم خواهد گشت. ژاله ابراهیمی راهنمای گردشگری و دانشجوی رشته تاریخ است. ابراهیمی معتقد است امروزه در بسیاری موارد و از جمله گردشگری، علاوه بر تاریخ سیاسی و نظامی، باید از تاریخ اجتماعی دورانهای مختلف آگاهی داشت، از این رو در این سمینار به بخشی از تاریخ اجتماعی صفویه می پردازد. شرکت در این جلسه برای عموم، آزاد و رایگان است. از علاقمندان دعوت می شود روز سه شنبه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در محل خانه سلامت عباس‌آباد حضور بهم رسانند. نشانی خانه سلامت عباس آباد: خیابان مطهری، خیابان اکبری، خیابان زینالی، کوچه پاکزاد نیا، پلاک ۱۵
نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :

همکاران گرامی با سلام و احترام
پرسشنامه پیوست توسط مشاور گردشگری آقای نجفی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تهیه شده است، و برای راهنمایان ارسال شده از آنجا که تکمیل این پرسشنامه در توسعه گردشگری کشور و همنین تثبیت ایگاه کانون در سازمان بسیار موثر و مهم است. خواهشمند است علاوه بر تکمیل پرسشنامه توسط هیئت مدیره استان نسبت به تکمیل و پیگیری آن توسط زیر مجموعه خود نیز اقدام فرمایید، در حقیقت این اولین تعامل کانون راهنمیان گردشگری کشور با سازمان است لذا اهمیت موضوع بدیهی است.لطفا پرسشنامه ها برای افراد ایمیل شود و پاسخ آن برای بنده به صورت تکی و یا جمعی ارسال شودتا بنده نیز برای خانم زمانی بفرستم
با سپاس سیده مهسا مطهر
متن ایمیل خانم زمانی و پرسشنامه پیوست است


با عرض سلام ، پیرو مذاکرات حضوری ، خواهشمنداست  ترتیبی اتخاذ گردد تا برگه های فایل پیوست توسط جنابعالی و سایر همکاران(راهنمایان تور ) محترم  تحت پوشش، با دقت و تخصیص وقت و فرصت کافی   تکمیل و  سپس بوسیله امیل ارسال گردد.در صورتی  که یک راهنما تجربه همکاری با ملیت های مختلف گردشگران را داشته باشد، لطفا به  ازای هر  ملیت  گردشگر  یک فرم تکمیل  و ارسال شود.

 قبلا از همکاری شما سپاسگزاری می شود.

​دکتر زمانی فراهانی​

مشاور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در امور گردشگری


دریافت پرسشنامه از آدرس ذیل:

www.nasimshomaltravel.com/1381660577پرسشنامه_راهنمایان_تور.docx
نوع مطلب : اخبار انجمن، عمومی، 
برچسب ها :

اعضای محترم هیات مدیره کانون سراسری انجمن­های صنفی راهنمایان گردشگری کشور

اعضای محترم هیات مدیره انجمن­های صنفی راهنمایان گردشگری

راهنمایان محترم گردشگری سراسر کشور

 

درود و سلام؛

بعد از برگزاری اولین جشن راهنمایان در سال 1386، راهنمایان گردشگری شاهد تشکیل انجمن­های صنفی در برخی از استان­ها بودند. البته انجمن صنفی راهنمایان گردشگری شهر اصفهان و یک یا دو استان دیگر قبل از این تاریخ تشکیل شده بودند.

 

به هر حال، بعد از این­که ایده­ی تشکیل کانون سراسری انجمن­های صنفی در سومین جشن راهنمایان در تبریز مطرح شد، تشکیل انجمن­های صنفی راهنمایان گردشگری سرعت بیشتری به خود گرفت.

اکنون 16 انجمن صنفی راهنمایان گردشگری در 15 استان کشور به ثبت رسیده است که به صورت قانونی فعالیت می­کنند. این استان­ها و شهرها عبارتند از:

خراسان رضوی، مازندران، گیلان، اردبیل، تهران، البرز، مرکزی، زنجان، کردستان، همدان، یزد، فارس، خوزستان، کرمان، شهر اصفهان و شهر کاشان

خبر خوشایند این است که دو استان آذربایجان شرقی و قزوین هم در تکاپوی ثبت انجمن صنفی در استان هستند. 

 

اکنون نیز شاهد هستیم که با پیگیری­های اعضای هیات مدیره کانون و به­ویژه جناب آقای "محسن حاجی سعید"، کانون سراسری انجمن­های صنفی راهنمایان گردشگری کشور به عضویت "فدراسیون جهانی انجمن­های راهنمایان گردشگری" WFTGA درآمد.

 

این خبر خوب را به همه راهنمایان گردشگری و انجمن­های صنفی تبریک عرض می­کنم و موفقیت­ها و فعالیت­های بهتر و بیشتر را آرزومندم.

 

آرش نوراقایی

رییس هیات مدیره

 

 


نوع مطلب : عمومی، 
برچسب ها :

گردشگری ،آب،حفاظت از آینده مشترک
انجمن صنفی راهنمایان گردشگری استان مازندران ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویاد وخاطره شهدای جنگ تحمیلی آغاز هفته گردشگری را در سال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی تبریک عرض نموده وتوفیق روز افزون برای کلیه خادمین این صنعت را آرزومند است
نوع مطلب : اخبار انجمن، عمومی، 
برچسب ها :

با سلام و احترام

پیرو مذاکرات بعمل آمده با جناب آقای آرش نورآقایی و همانگونه که استحضار دارید، اطلاع‌رسانی با بهره‌گیری از روش‌های صحیح و تکنیکهای علمی- حرفه‌ای، در بازاریابی هدفمند محصولات و خدمات نقشی اساسی ایفا می‌نماید و دسترسی آسان به اطلاعات طبقه‌بندی شده هر حوزه را میسر می‌سازد، که به نوبه خود توسعه و رونق فعالیت‌های اقتصادی را به همراه دارد.


لطفا تصویر نامه را از لینک زیر دریافت نمایید.

 http://www.nasimshomaltravel.com/13799158611090-Guides.docx
نوع مطلب : اخبار انجمن، عمومی، 
برچسب ها :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات